09144118533  | 04132668511

 

بهینه سازی سایت

اگر شما بهترین وب سایت را از لحاظ طراحی، اطلاعات و برنامه نویسی داشته باشید ولی سایت شما بیننده ای نداشته باشد کمترین ارزشی نخواهد داشت. امروزه در حدود 90 درصد استفاده کنندگان اینترنت از طریق موتورهای جستجوگر به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنند. انجام بیش از 50 پروژه سئو و بهینه سازی سایت در رزومه گروه خورشید می باشد.اگر به دنبال مرکز سئو کار حرفه ای هستید  گروه خورشید میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

بیشتر بدانید

گروه خورشید از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تحت وب آغاز کرده است. از مهمترین ویژگی های گروه خورشید میتوان به طراحی بیش از صدها وب سایت در طول فعالیت خود اشاره نمود. همچنین در ارائه فضای میزبانی همیشه از 4 هاستینگ برتر ایران بوده و هست گروه خورشید یکی از قدیمی ترین  و  رسمی ترین شرکت در حوزه طراحی سایت طراحی سایت در تبریز ، برنامه نویسی ، سئو  در تبریز می باشد.

طراحی سایت در تبریز

با توجه به مشکلات به وجود آمده در تغییرات هسته سایت و گسترش وب سایت گروه خورشید، منوی نمونه کارهای طراحی سایت با مشکل مواجه و از دسترس خارج گردید .

از این رو تصمیم گرفتیم تمام نمونه کارهایی که توسط فناوری اطلاعات خورشید که تعداد آنها تقریبا بیش از 400 وب سایت می باشد به مرور  و حدالمکان در کمترین زمان ممکن در قسمت نمونه کارهای گروه خورشید قرار دهیم.

فناوری اطلاعات خورشید برترین شرکت طراحی سایت در سالهای 93 و 94 با اجرای بیش از 250 وب سایت در تبریز

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت در تبریز که توسط گروه خورشید انجام شده است کلیک فرمایید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

24 ساعته  7 روز هفته  پاسخگوی شما هستیم برای مشاوره طراحی سایت و بهینه سازی سایت با کارشناسان گروه خورشید در ارتباط باشید

  تمام حقوق این سایت برای گروه خورشید محفوظ می باشد. قوانین و مقررات | شرایط استفاده | ثبت شکایات | سفارش آنلاین | بخش پشتیبانی  | نقشه سایت