09144118533  | 04132668511

 

بهینه سازی سایت

اگر شما بهترین وب سایت را از لحاظ طراحی، اطلاعات و برنامه نویسی داشته باشید ولی سایت شما بیننده ای نداشته باشد کمترین ارزشی نخواهد داشت. امروزه در حدود 90 درصد استفاده کنندگان اینترنت از طریق موتورهای جستجوگر به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنند. انجام بیش از 50 پروژه سئو و بهینه سازی سایت در رزومه گروه خورشید می باشد.اگر به دنبال مرکز سئو کار حرفه ای هستید  گروه خورشید میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

بیشتر بدانید

گروه خورشید از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تحت وب آغاز کرده است. از مهمترین ویژگی های گروه خورشید میتوان به طراحی بیش از صدها وب سایت در طول فعالیت خود اشاره نمود. همچنین در ارائه فضای میزبانی همیشه از 4 هاستینگ برتر ایران بوده و هست گروه خورشید یکی از قدیمی ترین  و  رسمی ترین شرکت در حوزه طراحی سایت طراحی سایت در تبریز ، برنامه نویسی ، سئو  در تبریز می باشد.

تخفیف در تعرفه های طراحی  سایت تا پایان بهمن ماه

طرح تخفیف طراحی سایت در تعرفه های گروه خورشید از 12 بهمن آغاز و تا پایان بهمن ماه ادامه دارد و آن دسته از مشتریانی که سفارش طراحی  سایت خود را در زمان فوق به ثبت برسانند از تخفیف 25 درصدی گروه خورشید برخوردار خواهند شد.

تخفیف 25 درصدی برای بسته های گروه خورشید موجود در منوی تعرفه ها در نظر گرفته شده است و تنها برای ان دسته از مشتریان لحاظ خواهد شد که سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با کارشناس بخش فروش ما در ارتباط باشید

طراحی سایت در تبریز 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

24 ساعته  7 روز هفته  پاسخگوی شما هستیم برای مشاوره طراحی سایت و بهینه سازی سایت با کارشناسان گروه خورشید در ارتباط باشید

  تمام حقوق این سایت برای گروه خورشید محفوظ می باشد. قوانین و مقررات | شرایط استفاده | ثبت شکایات | سفارش آنلاین | بخش پشتیبانی  | نقشه سایت